ADI SOYADI BAŞLAMA TARİHİ AYRILMA TARİHİ
Nursal ÇAKIROĞLU 08.08.1991 30.09.1993
Mehmet YAVUZ 21.03.1994 01.08.1995
Mehmet ÜNAL (Aday) 04.08.1995 04.09.1995
Fikret ZAMAN 20.12.1995 18.07.1996
Sıdkı ZEHİN (Aday) 30.07.1996 06.03.1997
Fikret ZAMAN 24.03.1997 31.08.1998
Metin MAYTALMAN 07.09.1998 27.02.1999
Ali ADA 08.03.1999 14.09.1999
Gökhan GÜRBÜZEROL (Aday) 05.01.2000 12.01.2000
Erkan BULGAN 12.01.2000 03.02.2001
Huriye Küpeli (Aday) 05.04.2002 08.11.2002
Abdül Kadir DURAN (Aday) 10.04.2003 01.11.2003
Ali İhsan SU Söğüt Kaym-İnhisar Kaym.V. 01.11.2003 29.11.2004
Ender Faruk UZUNOĞLU (Aday) 29.11.2004 24.04.2005
Abdurrahman İÇYER (Refik) 24.04.2005 27.05.2005
Ali İhsan SU 27.05.205 07.09.2005
Söğüt Kaym.-İnhisar Kaym.V.
Levent YAZICI (Aday) 07.09.2005 17.09.2005
Harun Ersin POLAT (Aday) 17.09.2005 26.09.2005
Fatih SEVİNÇ (Aday) 10.10.2005 15.11.2005
Mustafa ÜNALDI Söğüt Kaym.-İnhisar Kaym.V. 07.11.2005 17.04.2006
Ramazan KESKİN 17.04.2006 29.04.2006
(Aday)    
Mustafa ÜNALDI Söğüt Kaym.-İnhisar Kaym.V. 29.04.2006 24.06.2006
Önder BOZKURT 24.06.2006 12.10.2006
(Aday)    
Mustafa ÜNALDI Söğüt Kaym.-İnhisar Kaym.V. 12.10.2006 16.03.2007
Meral DEMİRBAŞ 16.03.2007 21.02.2008
Hüseyin DEMİRBAŞ 21.02.2008 16.06.2008
Yenipazar Kaym.-İnhisar Kaym.V.
Meral DEMİRBAŞ 16.06.2008 15.08.2008
Yakup CANBOLAT Söğüt Kaym.-İnhisar Kaym.V. 15.08.2008 25.08.2008
Adem ERGÜL 25.08.2008 06.10.2008
Kaymakam Vekili (Aday)
Yakup CANBOLAT 07.10.2008 02.03.2009
Söğüt Kaym.-İnhisar Kaym.V.
Abdulselam ÖZTÜRK 03.03.2009 07.04.2009
Kaymakam Vekili
Abdulselam ÖZTÜRK 08.04.2009 15.09.2011
Kaymakam
Vural KARAGÜL 15.09.2011 09.11.2011
Söğüt Kaym.-İnhisar Kaym.V.
Yusuf ALTUN 09.11.2011 16.03.2012
Kaymakam Vekili (Aday)